Virtuaalne krediitkaart

HyBa CREDIT – nagu virtuaalne krediitkaart. Vähem plastikut, rohkem võimalusi

HyBa vs panga krediitkaart

HyBa CREDIT’il on klassikaliste krediitkaartide ees nii mõnigi eelis. Vaata täpsemalt, mis erinevused on meil näiteks kommertspankadega.

HYBA
Rootsi suurpank
Kodumaine suurpank

Teenus

HyBa CREDIT

Vaba tagasimaksega krediitkaart

Erakliendi krediitkaart

Kuutasu

Ei ole

Tasuline

Tasuline

Sularaha võtmine automaadist

Tasuta

Tasuline

Tasuline

Ülekanne teisele kontole

Tasuta

Tasuline

Tasuline

Ei mingit plastikkaarti

Tunned, et nii mõnigi kord tuleks soodsate tingimustega krediitkaart kasuks, kuid valikuid on mitmeid ning mõte järjekordsest plastikkaardist tundub veidi iganenud? HyBa virtuaalne krediitkaart on mõeldud kasutajale, kes eelistab mugavust, kuluefektiivsust ja kiirust bürokraatiale, pikkadele ooteaegadele ja jäikadele tingimustele. 

HyBa virtuaalsel kaardil on tavaliste väljastatavate füüsiliste krediitkaartide ees mitmed eeliseid:

Mitu erinevat plastikkaarti on Sinu rahakotis täna? Ilmselt liigagi palju. Vajadusel on raske “see õige” rahakotist üles leida ning mitme panga- ja krediitkaardi korral on alati küsimus, kas PIN-kood vajalikul hetkel meenub ja palju ühel või teisel kaardil vaba krediiti on.

HyBa virtuaalne krediitkaart annab sulle kõik funktsioonid ning võimalused, et sa ei peaks rahakotti veel üht lisanduvat plastikkaarti mahutama. Saad mugavalt kasutada kõikide ostude sooritamiseks juba oma igapäevases kasutuses olevat pangakaarti.

Ava HyBa CREDIT krediidikonto tasuta ning mõne hetke pärast ongi sul ilma lisanduva plastikuta “krediitkaart” olemas. Ei mingit postiga kaardi ega PIN-koodi ja kinnituse ootamist, aktiveerimist ega ka looduse reostamist järgmise plastmassist eseme pärast. Vajaliku summa saad kasutamiseks kanda koheselt oma kontole. Kõik sinu tehtud tehingud on mugavalt ja arusaadavalt näha ühes kohas sinu kodupanga iseteeninduses.

Puuduvad hooldustasud

Vaadates oma pangaväljavõtet, on üsna tõenäoline, et iga sinu rahakotis olev panga- ja krediitkaart nõuab igakuiseid hooldustasusid. Parimal juhul on tegemist 1-1,5 € kuluga kaardi kohta, kuid premium lahendustel võivad igakuised kaarditasud ulatuda isegi kuni 10-15 euroni kuus. Tasub kindlasti oma rahakotis olevad kaardid pilguga üle vaadata – kas neid kõiki tegelikult sul vaja on?

HyBa virtuaalsel krediitkaardil hooldustasud, nagu ka üleliigne pangakaart ise, puuduvad. Ei mingeid lisakulusid, mis füüsilise kaardiga kaasnevad. Jäävad ära nii konto avamise kui hooldusega seotud tasud.

Tasuta sularaha väljavõtmine

Üks märkus, mida krediitkaardi taotlemisel või kättesaamisel üldjuhul välja tuuakse on sularaha väljavõtmine – õigemini selle vältimine. Tihti on krediitkaardiga pangaautomaadist või kaardikontolt arvelduskontole raha väljamakse pigem kulukas teenus. Nii fikseeritud ühekordne kui väljavõetud summast sõltuv teenustasu on päris krõbedad!

HyBa virtuaalse krediitkaardiga sularaha väljavõtmisel üldjuhul lisakulusid ei teki. Raha saad automaadist tasuta oma tavalise pangakaardiga. Lihtsalt kanna soovitud summa (alates 1.00 €) virtuaalselt krediidikontolt oma pangakontole ning leia lähim sularahaautomaat. Siinkohal tasuks siiski arvestada, et rohkem kui 1000 euro välja võtmisel võib rakenduda pangapoolne teenustasu. Soovitame tutvuda oma kodupanga hinnakirjaga.

Oma pangakontole vajaliku summa kandmine HyBa krediidikontolt on samuti kõigile klientidele tasuta. Sina valid, kas vajad sularaha või tavalist kaardimakset – mõlemal juhul meie sulle lisakulutusi ei sea!

Katseta HyBa virtuaalset krediitkaarti

Krediitkaardile mõeldes tea, et tänasel turul on pankade poolt pakutavatele füüsilistele krediitkaartidele veel alternatiivsemaid ja kaasaegsemaid lahendusi.

Vastavalt sinu vajadusele võivad just uudsed krediidikontod oma tingimuste ja võimaluste poolest isegi sobilikumad olla. Kellele on oluline kuldne kaart rahataskus, kellele kiirus ja võimalus virtuaalseks kasutuseks.

Tutvu ka HyBa virtuaalse krediitkaardi lepingueelse teabega. Pärast krediidilepingu sõlmimist on kliendil õigus põhjust avaldamata lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Vajadusel küsi lisainfot HyBa klienditoest telefonil +372 600 2021 või saada e-kiri aadressile info@hyba.ee.

Raha pangakontole hetkega

HyBa CREDIT võimaldab sul taotleda krediidilimiiti kuni 10 000 € ulatuses. Intressi maksad vaid kasutatud summalt.

Haldustasud puuduvad!

Libero nibh at ultrices torquent litora dictum porta info switch@info.com

Getting started is easy

Start connecting your payment with Switch App.