Veebiküpsiste teabeleht

HyBa veebiküpsiste teabeleht (PDF)

HyBa OÜ veebilehed kasutavad nn küpsiseid (ingl.k. cookies), mis võimaldavad tõsta veebilehe kasutusmugavust ja turvataset. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse veebilehe külastamise käigus kasutaja seadmesse.  

HyBa OÜ veebilehtedel kasutatakse kahte tüüpi küpsiseid:  

  • Seansiküpsised – salvestatakse üksnes veebilehe külastamise ajaks ja eemaldatakse seadmest veebilehe akna sulgemisel.  

    Eesmärgid: veebilehe funktsionaalsuse toimimine, turvameetmete rakendamine, teenusega seotud nõusolekute küsimine ja salvestamine (tegemist on nö vajalike küpsistega). 
  • Püsiküpsised – salvestatakse veebilehe külastamisel püsivalt kasutaja seadmes olevasse küpsiste faili.  

    Eesmärgid: korduvkasutajate äratundmine ja veebilehe kohandamine lähtuvalt kasutaja eelistustest, veebilehe külastatavusega seotud statistiliste andmete kogumine (analüütika).  

Kasutajaid teavitatakse küpsiste kasutamisest ning küsitakse nende nõusolekut (v.a veebilehe funktsioneerimiseks vajalike või turvalisusega seotud küpsiste osas).  

Kasutajal on võimalik muuta oma veebilehitseja (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer vms) seadeid, et seadmes küpsiste kasutamine blokeerida ja olemasolevad küpsised kustutada. Sellisel juhul tuleb arvestada, et küpsiste blokeerimine võib takistada veebilehe normaalset funktsioneerimist või juurdepääsu teatud veebilehe osadele.   

HyBa OÜ võib veebiküpsiste kasutamise tingimusi igal ajal muuta. Veebiküpsiste teabelehe kehtiv versioon on kättesaadav HyBa OÜ veebilehel.   

Raha pangakontole hetkega!

HyBa CREDIT võimaldab Sul taotleda krediidilimiiti kuni 2000 € ulatuses. Intressi maksad vaid kasutatud summalt

Kõrvalkulud puuduvad!

HyBa veebileht kasutab küpsiseid

Libero nibh at ultrices torquent litora dictum porta info switch@info.com

Getting started is easy

Start connecting your payment with Switch App.