Krediidiliin kuni 2000 €

HyBa CREDIT

HyBa CREDIT on justkui virtuaalne krediitkaart, mida saab kasutada ootamatute kulutuste finantseerimiseks

Maksimaalne laenuperiood

60 kuud

Intressimäär ühes kuus

3%

Lepingu sõlmimise tasu

0 €

Laenu väljastustasu

0 €

Intressi maksad ainult kasutatud summalt

HyBa CREDIT krediidiliini eeliseks võrreldes väikelaenuga on paindlikkus ja läbipaistvus. Sa saad oma krediidikontolt kiirelt kasutusele võtta just sellise summa, mida parasjagu vajad ja intressi tasud vaid kasutatud summalt. Intressimäär on 3% kuus. Muud kõrvalkulud puuduvad.

2000 euro laenamisel 60 kuuks fikseeritud intressimääraga 36% aastas on krediidi kulukuse määr 41,68% aastas, tagasimaksete summa 3 852,88 eurot ning makstav kogusumma 3 852,88 eurot eeldusel, et kogu krediit võetakse koheselt kasutusse ja tagastatakse 60 osamaksega. 

HyBa krediidiliin

Raha kätte minutitega

HyBa automatiseeritud protsessid võimaldavad laenu taotlemise hetkest raha Sinu pangakontole kanda kõigest mõne minutiga. Raha kohale jõudmine sõltub vaid pankade omavahelisest ülekande kiirusest

  • Vähemalt 18 eluaastane isik
  • Igakuine netosissetulek vähemalt 425 €
  • Eesti Vabariigi kodanik ja/või tema alaline elukoht on Eesti Vabariik
  • Puuduvad kehtivad maksehäireid

Kuidas avada HyBa CREDIT krediidiliin?

1

Logi sisse HyBa Iseteenindusse

2

Esita HyBa CREDIT taotlus

3

Sisesta andmed ja anna nõusolekud

4

Tutvu pakkumisega ning allkirjasta

HyBa CREDIT lisainfo

HyBa CREDIT avab personaalse krediidilimiidi, mille ulatuses saab taotleda rahalisi väljamakseid oma pangakontole endale sobival ajal.

Krediidilimiidi saab kasutusse võtta pärast krediidilepingu sõlmimist, väljamakse taotluse esitamist ja krediidisumma ülekandmist Sinu pangakontole. Väljamakse taotlusi saab esitada igal ajal iseteeninduse vahendusel, väljamaksed tehakse 1 tööpäeva jooksul.

HyBa CREDIT krediiditootega ei kaasne lepingutasu ega igakuist haldustasu – krediidilimiidi kasutamisega tasud ainult intressi kasutatud krediidisummalt. Intressimäär on toodud krediidilepingu esilehel nähtuvates põhitingimustes. Samuti ei kaasne lisakulusid krediidi tagastamisel – kasutusse võetud krediiti on võimalik igal ajal suuremates summades või täies ulatuses tagastada ja seda taas kasutusse võtta. Täiendavad kulud võivad kaasneda võlgnevuste korral (nt viivis, võlateatise tasu), loe selle kohta lähemalt HyBa CREDIT lepingueelsest teabest.

Minimaalne osamakse: 1/60 kasutusse võetud krediidist + intress

Hiljemalt maksepäeval tuleb tasuda kas kogu kasutusse võetud krediit, osa sellest või vähemalt arvel näidatud minimaalne osamakse.

Kõik lepingujärgsed maksed tuleb tasuda vastavalt arvetele. Hiljemalt lepingus kokkulepitud maksepäeval tuleb tasuda vähemalt arvel näidatud minimaalne osamakse (1/60 kasutusse võetud krediidist + intress). Soovi korral võib tagastada krediiti ka suuremates summades või täies ulatuses, lisakulusid sellega ei kaasne.

Kõige mugavam on arveid tasuda HyBa iseteeninduses, kus on olemas pankade makselingid. Logi sisse Smart-ID või Mobiil-ID-ga ning leia tasumisele kuuluvad arved “Kohustused” menüü alt. Iseteeninduses toetatud pangalingid maksmiseks on LHV, Swedbank, SEB, Coop, Luminor.

Arveid saab tasuda ka eraldi pangaülekannetega, võttes aluseks arvetel toodud makserekvisiidid (oluline on märkida korrektne arvelduskonto ja viitenumber).

Kanna raha oma pangakontole hetkega

HyBa CREDIT võimaldab Sul taotleda krediidilimiiti kuni 2000 € ulatuses. Intressi maksad vaid kasutatud summalt

 

Kõrvalkulud puuduvad!

HyBa veebileht kasutab küpsiseid

Libero nibh at ultrices torquent litora dictum porta info switch@info.com

Getting started is easy

Start connecting your payment with Switch App.