Personaalne krediidikonto

HyBa CREDIT

 • Krediidilimiit kuni 10 000 €
 • Intress ainult kasutatud summalt
 • Lepingutasu puudub

Maksimaalne laenuperiood

60 kuud

Intressimäär ühes kuus

al 1.5%

Lepingu sõlmimise tasu

0 €

Igakuine haldustasu

0 €

Vali krediidilimiit

Osamakse alates:
Loading

* Arvutus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest!

Haldustasudeta krediidikonto

HyBa konto loomisega ei kaasne haldustasusid ega kohustust kasutada krediidilimiiti. Logi iseteenindusse ning vaata personaalset pakkumist. Taotluse esitamine ei ole siduv.

 • Intressimäär al 1,5% kuus
 • Lepingutasu 0 €
 • Igakuine haldustasu 0 €
 • Laenu väljastustasu 0 €

HyBa CREDIT näidistingimused: 2000 euro laenamisel 60 kuuks fikseeritud intressimääraga 42.5% aastas on krediidi kulukuse määr 51,72% aastas, lepingutasu 0 eurot, haldustasu 0 eurot, tagasimaksete summa 4160,55 eurot ja makstav kogusumma 4160,55 eurot eeldusel, et kogu krediit võetakse koheselt kasutusse ja tagastatakse 60 osamaksega.

Raha kätte minutitega

HyBa automatiseeritud päringud võimaldavad laenu taotlemise hetkest raha sinu pangakontole kanda kõigest mõne minutiga 24/7. Raha kohale jõudmine sõltub vaid pankade omavahelisest ülekande kiirusest.

 • Vähemalt 18-aastane füüsiline isik
 • Igakuine netosissetulek vähemalt 600 €
 • Eesti kodakondsusega või alalise elukohaga Eestis
 • Puuduvad kehtivad maksehäireid
HyBa krediidiliin

Intressi maksad ainult kasutatud summalt

HyBa CREDIT krediidikonto eeliseks võrreldes väikelaenuga on paindlikkus ja kiirus. Sa saad oma krediidikontolt kiirelt kasutusele võtta just sellise summa, mida parasjagu vajad ja intressi tasud vaid kasutatud summalt.

 • Intressimäär alates 1,5% kuus
 • Minimaalne väljamakse kontolt 1 €

Mugavad väljamaksed läbi kodupanga äpi

Lisavõimalusena saab väljamakseid oma pangakontole teha mugavalt läbi Swedbank’i ja LHV mobiilipanga. Kasuta äpis populaarset ‘”Küsi raha” funktsiooni ja saad soovitud summa hetkega oma pangakontole.

Loe täpsemalt

Kuidas avada HyBa CREDIT krediidikonto?

1

Logi sisse HyBa Iseteenindusse

2

Esita HyBa CREDIT taotlus

3

Sisesta andmed ja anna nõusolekud

4

Tutvu pakkumisega ning allkirjasta

HyBa CREDIT lisainfo

HyBa CREDIT avab personaalse krediidilimiidi, mille ulatuses saab taotleda rahalisi väljamakseid oma pangakontole endale sobival ajal.

Krediidilimiidi saab kasutusse võtta pärast krediidilepingu sõlmimist, väljamakse taotluse esitamist ja krediidisumma ülekandmist sinu pangakontole. Väljamakse taotlusi saab esitada igal ajal iseteeninduse vahendusel.

HyBa CREDIT krediiditootega ei kaasne lepingutasu ega igakuist haldustasu – krediidilimiidi kasutamisega tasud ainult intressi kasutatud krediidisummalt. Intressimäär on toodud krediidilepingu esilehel nähtuvates põhitingimustes. Samuti ei kaasne lisakulusid krediidi tagastamisel – kasutusse võetud krediiti on võimalik igal ajal suuremates summades või täies ulatuses tagastada ja seda taas kasutusse võtta. Täiendavad kulud võivad kaasneda võlgnevuste korral (nt viivis, võlateatise tasu), loe selle kohta lähemalt HyBa CREDIT lepingueelsest teabest.

Minimaalne osamakse: 1/60 kasutusse võetud krediidist + intress

Hiljemalt maksepäeval tuleb tasuda kas kogu kasutusse võetud krediit, osa sellest või vähemalt arvel näidatud minimaalne osamakse.

Kõik lepingujärgsed maksed tuleb tasuda vastavalt arvetele. Hiljemalt lepingus kokkulepitud maksepäeval tuleb tasuda vähemalt arvel näidatud minimaalne osamakse (1/60 kasutusse võetud krediidist + intress). Soovi korral võib tagastada krediiti ka suuremates summades või täies ulatuses, lisakulusid sellega ei kaasne.

Kõige mugavam on arveid tasuda HyBa iseteeninduses, kus on olemas pankade makselingid. Logi sisse Smart-ID või Mobiil-ID abil ning leia tasumisele kuuluvad arved “Kohustused” menüü alt. Iseteeninduses toetatud pangalingid maksmiseks on LHV, Swedbank, SEB, Coop, Luminor.

Arveid saab tasuda ka eraldi pangaülekannetega, võttes aluseks arvetel toodud makserekvisiidid (oluline on märkida korrektne arvelduskonto ja viitenumber).

Raha pangakontole hetkega

HyBa CREDIT võimaldab avada krediidilimiidi kuni 10 000 € ulatuses. Intressi maksad vaid kasutatud summalt.

Taotluse esitamine ei ole siduv!

Libero nibh at ultrices torquent litora dictum porta info switch@info.com

Getting started is easy

Start connecting your payment with Switch App.