Osta täna, maksa 3-s osas

HyBa SPLIT

HyBa SPLIT võimaldab sul ostu vormistada koheselt, kuid tasuda täpselt kolmes võrdses osas

Miks valida HyBa SPLIT?

Makse vaid paari klikiga

Ostuarve jagatud võrdseteks osadeks

Tasuta! Kõrvalkulud puuduvad

Turvaline makseviis

Läbipaistvad tingimused

Mugav arvete haldamine

Personaalne ostulimiit

Sinu isiklik HyBa limiit arvestatakse sulle esmakordsel iseteenindusse sisselogimisel. Limiit on igal kliendil personaalne ja sõltub isiklikust krediidivõimekusest.

Mugav arvete haldus

Pakume oma klientidele mugavat osamaksetega tasumisviisi. Kõikide kohustuste üle omad täieliku ülevaadet HyBa iseteeninduses.

3 võrdset osamakset

HyBa SPLIT puhul saad tasuda 3 osas. Samuti saad esimest osamakset edasi lükata kuni 15 päeva.

Kuidas tasuda HyBa SPLIT'iga?

1

Vali ostkorvis SPLIT makseviis

2

Tuvasta ennast nt Smart ID-ga

3

Tutvu maksegraafikuga

4

Kinnita ostuarve ja siseta PIN 2

HyBa SPLIT lisainfo

SPLIT ja ka PAY makseviisid toimivad faktooringu põhimõttel – kauba või teenuse müüja loovutab müügiarvest tulenevad nõuded HyBa OÜ-le. Ostja ei pea müüjale tasuma ostu sooritamise hetkel, vaid valitud tähtaja jooksul otse HyBa OÜ-le.

SPLIT makseviise saavad kasutada püsiva sissetulekuga inimesed vanuses 18–70 (v.a mitteresidendid), kelle kohta ei ole märkuseid maksehäireregistrite andmebaasides.

Erinevalt tavalistest laenudest ja järelmaksudest on HyBa SPLIT ja ka PAY makseviisid kliendi jaoks 100% tasuta, HyBa-le tuleb tasuda üksnes sooritatud ostude kogusumma. Intressi, lepingutasu, haldustasu või muid sarnaseid tasusid ei kaasne, sest SPLIT ja PAY ei ole laenutooted. Lisakulud tekivad juhul, kui ostu eest tasumine hilineb (sellisel juhul võib lisanduda näiteks viivis ja võla sissenõudmise kulu vastavalt HyBa hinnakirjale).

Ettenägematud olukorrad nagu näiteks makseraskused või ootamatud kulutused, mida ei ole eelarvesse planeeritud, võivad meil ette tulla kõigil ja täiesti ootamatult. Kui ka Sinul juhtub, et ei ole võimalik tasuda oma ostude eest kokkulepitud maksetähtajal, võta kindlasti ühendust HyBa klienditeenindusega ja leiame Sulle üheskoos parima lahenduse.

HyBa-ga ostled nutikamalt!

Oled uus klient ja sooviksid ostu sooritada mugavalt ja turvaliselt läbi HyBa makseviiside?

Halduskulud puuduvad!

Libero nibh at ultrices torquent litora dictum porta info switch@info.com

Getting started is easy

Start connecting your payment with Switch App.