Ärilaen ettevõttele

HyBa BUSINESS

Ärilaen käendusega kuni

15 000 €

Intressimäär kuus al

1,17%

Lepingu sõlmimistasu

0 €

Igakuine haldustasu

0 €

Vali sobiv limiit

Osamakse:
Loading

* Arvutus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest!

Käibevahendite krediidilimiit

Rahatagavara, mille ulatuses saab taotleda rahalisi väljamakseid ettevõtte pangakontole sobival ajal.

Personaalse pakkumise saamiseks esita laenutaotlus.

  1. Puuduvad maksehäired

  2. Ettevõtet esindav juhatuse liige on Eesti kodakondsusega või alalise elukohaga Eestist

  3. Juhatuse liige annab lepingus isikliku käenduse

Ärilaen kinnisvara tagatisel

Vajadusel saame ettevõtteid finantseerida ka suuremas mahus. Selleks võta ühendust business@hyba.ee või registreeri vormil huvi ning teeme lähtuvalt sinu vajadustest personaalse pakkumise.

Kinnisvara tagatiseks sobib ka II järjekoht ja laenu tingimused võivad sõltuda tagatise väärtusest.

Kuidas taotleda ärilaenu?

1

Logi sisse HyBa Iseteenindusse

2

Esita HyBa BUSINESS taotlus

3

Sisesta andmed ja anna nõusolekud

4

Tutvu pakkumisega ning allkirjasta

HyBa BUSINESS lisainfo

HyBa BUSINESS on ärilaen Eesti Äriregistris registreeritud ettevõttele. Käibevahendite krediidilimiit on juriidilise isiku personaalne laenu ülemäär, mille ulatuses saab taotleda rahalisi väljamakseid ettevõtte pangakontole sobival ajal. Laenuleping sõlmitakse juriidiliste isikutega, kellel puuduvad või on lõpetatud maksehäireid, lisaks on vajalik juhatuse liikme käendus.

Krediidilimiidi saab kasutusse võtta pärast seda kui ettevõtte juhatuse liige on krediidilepingu sõlminud, väljamakse taotluse esitanud ja krediidisumma on ettevõtte pangakontole ülekantud. Väljamakse taotlusi saab esitada igal ajal iseteeninduse vahendusel.

Väljamaksetasu on 3,5% reaalselt kasutusele võetavast limiidist, mis lahutatakse ettevõtte pangakontole makstavast summast. HyBa BUSINESS krediiditootega ei kaasne muid igakuiseid haldus- ega lepingutasusid. Intressimäär on toodud krediidilepingu esilehel nähtuvates põhitingimustes. Samuti ei kaasne lisakulusid krediidi tagastamisel – kasutusse võetud krediiti on võimalik igal ajal suuremates summades või täies ulatuses tagastada ja seda taas kasutusse võtta. Täiendavad kulud võivad kaasneda võlgnevuste korral (nt viivis, võlateatise tasu).

Minimaalne osamakse: 1/12 kasutusse võetud krediidist + intress.

Hiljemalt maksepäeval tuleb tasuda kas kogu kasutusse võetud krediit, osa sellest või vähemalt maksegraafikus näidatud minimaalne osamakse.

Kõik lepingujärgsed maksed tuleb tasuda vastavalt maksegraafikule. Hiljemalt lepingus kokkulepitud maksepäeval tuleb tasuda vähemalt maksegraafikus näidatud minimaalne osamakse (1/12 kasutusse võetud krediidist + intress). Soovi korral võib tagastada krediiti ka suuremates summades või täies ulatuses, lisakulusid sellega ei kaasne.

Kõige mugavam on tasuda HyBa iseteeninduse kaudu, kus on olemas pankade makselingid. Logi sisse Smart-ID või Mobiil-ID abil ning leia tasumisele kuuluv summa “Kohustused” menüü alt. Iseteeninduses toetatud pangalingid maksmiseks on LHV, Swedbank, SEB, Coop, Luminor.

Tasumisele kuuluvat summat saab tasuda ka eraldi pangaülekannetega, võttes aluseks lepingus toodud makserekvisiidid (oluline on märkida korrektne arvelduskonto ja viitenumber).

Leping sõlmitakse tähtajatult. Lepingu alusel väljastatud krediit tagastatakse 12 kuu jooksul alates viimasest laenu väljamaksmisest.

Küsi ärilaenu pakkumine juba täna

HyBa BUSINESS on personaalne krediidilimiit juriidilistele isikule, mille ulatuses saab teha makseid ettevõtte pangakontole sobival ajal.

Vastus samal tööpäeval

Libero nibh at ultrices torquent litora dictum porta info switch@info.com

Getting started is easy

Start connecting your payment with Switch App.