Ärilaen ettevõttele

HyBa BUSINESS

  • Käibevahendite krediidilimiit kuni 500 000 €
  • Intress ainult kasutatud summalt
  • Lepingutasu puudub

Maksimaalne laenuperiood

36 kuud

Intressimäär ühes kuus

al 1.17%

Lepingu sõlmimise tasu

0 €

Igakuine haldustasu

0 €

Registreeri huvi

Kuidas taotleda ärilaenu?

1

Logi sisse HyBa Iseteenindusse

2

Esita HyBa BUSINESS taotlus

3

Sisesta andmed ja anna nõusolekud

4

Tutvu pakkumisega ning allkirjasta

HyBa BUSINESS lisainfo

HyBa BUSINESS avab personaalse krediidilimiidi juriidilistele isikule, mille ulatuses saab taotleda rahalisi väljamakseid ettevõtte pangakontole sobival ajal. HyBa BUSINESS on juriidilistele isikutele, kes on registreeritud Eesti Äriregistris ja kellel puuduvad või on lõpetatud maksehäired. Lepingu sõlmimisel on vajalik juhatuse liikme käendus.

Krediidilimiidi saab kasutusse võtta pärast seda kui ettevõtte juhatuse liige on krediidilepingu sõlminud ja väljamakse taotluse esitanud. Väljamakse taotlusi saab esitada igal ajal iseteeninduse vahendusel.

HyBa BUSINESS krediiditootega ei kaasne lepingutasu ega igakuist haldustasu – krediidilimiidi kasutamisega tasud ainult väljamaksetasu ja intressi kasutatud krediidisummalt. Väljamaksetasu on 3,5% kasutusele võetavast krediidilimiidist, mis lahutatakse välja makstavast summast. Intressimäär on toodud krediidilepingu esilehel nähtuvates põhitingimustes. Samuti ei kaasne lisakulusid krediidi tagastamisel – kasutusse võetud krediiti on võimalik igal ajal suuremates summades või täies ulatuses tagastada ja seda taas kasutusse võtta. Täiendavad kulud võivad kaasneda võlgnevuste korral (nt viivis, võlateatise tasu).

Minimaalne osamakse: 1/36 kasutusse võetud krediidist + intress.

Hiljemalt maksepäeval tuleb tasuda, kas kogu kasutusse võetud krediit, osa sellest või vähemalt arvel näidatud minimaalne osamakse.

Kõik lepingujärgsed maksed tuleb tasuda vastavalt arvetele. Hiljemalt lepingus kokkulepitud maksepäeval tuleb tasuda vähemalt arvel näidatud minimaalne osamakse (1/36 kasutusse võetud krediidist + intress). Soovi korral võib tagastada krediiti ka suuremates summades või täies ulatuses, lisakulusid sellega ei kaasne.

Kõige mugavam on arveid tasuda HyBa iseteeninduses, kus on olemas pankade makselingid. Logi sisse Smart-ID või Mobiil-ID abil ning leia tasumisele kuuluvad arved “Kohustused” menüü alt. Iseteeninduses toetatud pangalingid maksmiseks on LHV, Swedbank, SEB, Coop, Luminor.

Arveid saab tasuda ka eraldi pangaülekannetega, võttes aluseks arvetel toodud makserekvisiidid (oluline on märkida korrektne arvelduskonto ja viitenumber).

Raha pangakontole hetkega

HyBa BUSINESS on personaalne krediidilimiit juriidilistele isikule, mille ulatuses saab teha makseid ettevõtte pangakontole sobival ajal.

Avame teenuse peagi!

Libero nibh at ultrices torquent litora dictum porta info switch@info.com

Getting started is easy

Start connecting your payment with Switch App.