Põhjused, miks HyBa on parem valik kui klassikaline väikelaen

Kas teadsid, et klassikalisele väikelaenule leidub täna mitmeid alternatiive, mis võivad Sinu finantsolukorda arvestades paindlikumad ja mugavamad lahendused olla?

HyBA CREDIT on personaalne krediidikonto, mis on kokku pandud väikelaenu, järelmaksu ja krediitkaardi parimatest omadustest. Tegu on väga mõistliku alternatiiviga kui on vajadus just väiksemate summade järele.

Vaata tabelist täpsemalt, mis on suuremad erinevused krediidikonto ja klassikalise väikelaenu vahel.

HyBa CREDITVäikelaen pangast
LimiitKuni 10 000 €Kuni 20 000 €
KiirusRaha kätte minutitegaRaha kätte kuni 1 tööpäevaga
TaotlemineÜhekordneIga laenuga uus taotlusprotsess
Intressi arvestamineKasutatud summaltKogu laenusummast
LepingutasuEi kaasneEnamasti jah
Muud kõrvalkuludEi kaasneVõib esineda
TagasimaksegraafikPaindlikFikseeritud
Kiire lisalaenu võimalusJahEi

Null lepingutasu, kõrvalkulud puuduvad

Üldiselt kaasnevad väikelaenu võtmisega lisaks intressile mitmed kulud. Peamiselt lepingutasu, kas fikseeritud tasuna või protsendina laenusummalt. Lisaks võivad lisanduda võimalikud haldustasud, mida esmapilgul ei märka. 

HyBa CREDIT krediidikonto avamisega lepingutasu ei kaasne. Avad konto ja saad omale rahatagavaraks personaalse krediidilimiidi kuni 10 000 € ulatuses, mida edaspidi igal ajal mugavalt kasutada saad. Hooldustasusid ja muid peidetud kulusid ei ole 

Intress ainult kasutatult summalt

Intressimäär on üldiselt esimene näitaja, mis laenupakkumisi võttes kliendile huvi pakub ning otsustusprotsessi suunama hakkab. Kuid lisaks intressimäärale on oluline ka selle arvestamise loogika.

Väikelaenu korral käib intressi arvutamise loogika laenusumma järgi. Ka siis, kui tegelikkuses kasutad lõpuks ära vaid poole laenurahast. Krediidikonto omamise suureks plussiks on intressi arvestatamine laenujäägilt ja seda ainult kasutatud summalt. 

Näiteks võttes väikelaenu summas 2000 €, arvutatakse intresse 2000 € pealt ka siis, kui kasutad laenust lõpuks vaid 1800 €. Avades 2000 € krediidilimiidi, kuid kasutades sealt vaid 1800 €, tasud intresse vaid 1800 € pealt, mitte kogu limiidilt.

Nii on Sul HyBa CREDIT lahenduse korral võimalik oma kulutusi operatiivsemalt ja soodsamalt juhtida.

Suurem paindlikkus väikelaenu ees

Krediidikontot iseloomustab kliendile suunatus – vajadusel saad kulutusi hajutada, valida soodsama lahenduse ning laenata seejuures korraga väiksema summa.

Kasutajasõbralikkust lisab ka krediidikonto tähtajatu leping ja paindlik tagasimaksegraafik. Laenu saad tasuda kuni 60 kuud, kuid soovi korral saad selle ka näiteks 12 kuuga tagasi maksta. Lisaks jääb Sul alati võimalus limiidi piires ilma uue lepinguta lisaraha kasutusele võtta.

Väikelaenu puhul on iga Sinu samm seotud konkreetse lepingu ja laenusummaga – sellelt tasud intresse, sellega on seotud konkreetne tagasimaksegraafik ning lisaraha vajadusel tuleb Sul sõlmida täitsa uus laenuleping järjekordsete kaasnevate kulude ja kirjadega.

Leia oma vajadustele sobilik finantsteenus

Loomulikult on ka olukordi, kus just klassikaline väikelaen on kliendile kõige sobivam lahendus lisaraha saamiseks. Küll aga tasub teada, et väiksemate ootamatuste korral on tänasel turul võimalusi, mis veel kiiremini ja operatiivsemalt lisaraha probleemi lahendavad ja lepingukulusid kokku hoiavad.

Päris kindlasti tasub traditsiooniliste väikelaenude alternatiividega, nt paindliku HyBa CREDIT krediidikontoga, hästi kursis olla ja vajadusel lisa või pakkumist küsida. Leia omale soodsaim ja nutikam lisaraha lahendus!

Vajadusel küsi lisainfot HyBa klienditoest telefonil +372 600 2021 või saada e-kiri aadressile info@hyba.ee.

Jätka lugemist

Raha pangakontole hetkega

HyBa CREDIT võimaldab sul taotleda krediidilimiiti kuni 10 000 € ulatuses. Intressi maksad vaid kasutatud summalt.

Haldustasud puuduvad!

Libero nibh at ultrices torquent litora dictum porta info switch@info.com

Getting started is easy

Start connecting your payment with Switch App.