Osta täna, maksa 2 kuud hiljem

HyBa PAY

HyBa PAY võimaldab sul ostu sooritada koheselt, kuid tagasi maksta soovi korral kuni 60 päeva hiljem

Miks valida HyBa PAY?

Makse vaid paari klikiga

Tasud ostu eest kuni 2 kuud hiljem

Tasuta! Kõrvalkulud puuduvad

Turvaline makseviis

Läbipaistvad tingimused

Mugav arvete haldamine

Personaalne ostulimiit

Sinu isiklik HyBa ostulimiit arvestatakse sulle esmakordse ostu sooritamisel või iseteenindusse sisselogimisel. Ostulimiit on igal kliendil personaalne ja sõltub isiklikust krediidivõimekusest.

Mugav arvete haldus

Pakume oma klientidele mugavat osamaksetega tasumisviisi. Kõikide kohustuste üle omad täieliku ülevaadet HyBa iseteeninduses.

Ainult paari kliki makse

HyBa on sinu jaoks soodsaim ja kiireim makseviis, kuna ostu sooritamine toimub sekunditega ja lisatasusid ei kaasne

Kuidas tasuda HyBa PAY'ga?

1

Vali ostkorvis HyBa PAY makseviis

2

Tuvasta ennast nt Smart ID-ga

3

Vali sobiv maksekuupäev

4

Kinnitamiseks sisesta PIN 2

HyBa PAY lisainfo

PAY ja ka SPLIT makseviisid toimivad faktooringu põhimõttel – kauba või teenuse müüja loovutab müügiarvest tulenevad nõuded HyBa OÜ-le. Ostja ei pea müüjale tasuma ostu sooritamise hetkel, vaid valitud tähtaja jooksul otse HyBa OÜ-le.

PAY ja ka SPLIT makseviise saavad kasutada püsiva sissetulekuga inimesed vanuses 18–70 (v.a mitteresidendid), kelle kohta ei ole märkuseid maksehäireregistrite andmebaasides.

Erinevalt tavalistest laenudest ja järelmaksudest on HyBa PAY ja ka SPLIT makseviisid kliendi jaoks 100% tasuta, HyBa-le tuleb tasuda üksnes sooritatud ostude kogusumma. Intressi, lepingutasu, haldustasu või muid sarnaseid tasusid ei kaasne, sest PAY ja SPLIT ei ole laenutooted. Lisakulud tekivad juhul, kui ostu eest tasumine hilineb (sellisel juhul võib lisanduda näiteks viivis ja võla sissenõudmise kulu vastavalt HyBa hinnakirjale).

Ettenägematud olukorrad nagu näiteks makseraskused või ootamatud kulutused, mida ei ole eelarvesse planeeritud, võivad meil ette tulla kõigil ja täiesti ootamatult. Kui ka Sinul juhtub, et ei ole võimalik tasuda oma ostude eest kokkulepitud maksetähtajal, võta kindlasti ühendust HyBa klienditeenindusega ja leiame Sulle üheskoos parima lahenduse.

HyBa-ga ostled nutikamalt!

Oled uus klient ja sooviksid ostu sooritada mugavalt ja turvaliselt läbi HyBa makseviiside?

Halduskulud puuduvad!

Libero nibh at ultrices torquent litora dictum porta info switch@info.com

Getting started is easy

Start connecting your payment with Switch App.