Credit24 vs HyBa krediidikonto – erinevused ja sarnasused

Eestis tegutseb palju pealtnäha sarnaseid krediidiandjaid. Toome selgust, millise ettevõtte krediidikonto on tarbija jaoks soodsam – kas turuliidri Credit24 või uue ja innovaatilise HyBa pakkumine?

Siit tabelist saad ülevaate HyBa ja Credit24 krediidikonto olulisematest erinevustest:

HyBaCredit24
Vastus taotluseleKoheKohe
Raha kätteMinutitegaMinutitega
Avatud 24/7JahEi*
Maksimaalne krediidilimiit10 000 €5000 €
Maksimaalne periood60 kuud60 kuud
Igakuine intressimääral 1,5%al 2%
Muud kõrvalkuludEiEi
MaksepuhkusEiJah
Maksimaalne KKM51,72%51,78%

Andmed 07.05.2024 seisuga ja ei kajasta kampaaniapakkumisi.

* Credit24 pühapäeviti uusi taotlusi läbi ei vaata

HyBa intressimäär on madalam

Nii HyBa kui Credit24 krediidikonto kasuks (väikelaenude, krediitkaartide ja järelmaksude kõrval) räägivad minimaalsed kaasnevad kulud. Konto loomise ja haldusega mingeid kulusid ei kaasne. Soodsamale lahendusele viitab ka väljamaksetasude puudumine mõlema krediidikonto korral.

Küll tasub lähemalt süveneda intressimaksetele ning krediidi kulukuse määrale, mis üldist laenu kallidust näitab. Tark laenuvõtja võrdleb neid numbreid erinevate krediidiandjate vahel ning leiab seeläbi endale soodsaima pakkumise.

HyBa CREDIT igakuiseks intressimääraks on sõltuvalt kliendi krediidivõimekusest 1,5-3% kuus ning maksimaalne krediidi kulukuse määr on aastas maksimaalselt 51,72%. Credit24 krediidikonto korral on samad numbrid intressi näol pisut suuremad, olles 2-3,7% kuus ning KKM võib ulatuda maksimaalselt 51,78%-ni aastas.

HyBa krediidilimiit on suurem

Krediiti vajatakse erinevatel eesmärkidel. Kes vajab raha hambaraviks, kes uueks köögitehnikaks, kes autoremondiks. Nii HyBa kui Credit24 krediidikontod sobivad igaks vajaduseks. Küll erinevad maksimaalsed võimalikud krediidilimiidid, mille piires laenata saad.

HyBa pakub personaalset limiiti kiirelt ja mugavalt kuni 10 000 € ulatuses, Credit24 puhul on see summa kuni 5000 €. Summa osas on mõistlik hinnata oma reaalset rahavajadust ja tagasimakse võimekust. Tagasimakseperiood on mõlema krediidikonto korral 60 kuud ja kulgeb ilma täiendavate lisakuludeta.

Mõlema ettevõtte laenuväljastuskiirus on väga hea

Teame, et rahavajadus võib tulla äkki ja seega on oluline et bürokraatia oleks viidud miinimumini ning teenuse keskmes on kliendi vajadus.

HyBa kasutab automaatseid protsesse ja taustapäringuid, kus kõigi nõuetele vastavuse korral on raha kontole võimalik saada sisuliselt kohe – seda iga päev, ööpäevaringselt. Olgu pidu- või puhkepäev.

Ei mingit krediitkaardi ootamist ja eraldi plastikkaarti Sinu rahakotti – kõik tomib virtuaalselt ja on personaalse limiidi ulatuses rahatagavarana 24/7 kättesaadav.

Credit24 annab kodulehel teada, et taotlusi vaadatakse läbi E-R kell 9-20 ja L kell 10-18. Pühapäeviti ja riiklikel pühadel on nad suletud. Raha laekub kliendi pangakontole E-P kell 8-22.

Seega mõlema ettevõtte laenuväljastuse kiirus on väga hea, kuid HyBa eeliseks on raha kättesaamine ka pühapäeviti ja öösiti.

HyBa kogemustega meeskond

Finantsteenuste pakkujate valikul on oluline teada nende ajalugu. Usaldusväärsust tekitavad pika ajaloo ja kogemusega teenusepakkujad, kes kauem turul olnud ning kes Finantsinspektsiooni poolt aasta-aastalt heaks kiidetud.

HyBa on oma innovaatiliste lahendustega turul uus bränd, mis lisaks tarbijakrediidile pakub tarbijatele ka maksa hiljem makseviise. HyBa meeskond on 15+ aastase kogemusega. Me oleme tänaseks teenindanud kümneid tuhandeid rahulolevaid kliente. Meie gruppi kuulub ka tuntud kaubamärk Raha24, mis pakub klassikalist väikelaenu.

Lõpliku valiku puhul lähtu oma vajadustest

Lisakrediidi tagavara tekitab finantsilist kindlustunnet ning annab võimaluse ootamatus olukorras kiirelt tegutseda. Oluline on oma vajadusi, maksevõimekust ja krediiditingimusi teada ning leida enda vajaduste jaoks kõige sobilikum, aga ka soodsaim lahendus usaldusväärse teenusepakkuja juurest.

Kuigi HyBa krediidikonto on täna turu üks kiireim krediidikonto, siis konsulteeri finantsteenuse valiku eel kindlasti mõne sõltumatu spetsialistiga. Lähtu alati oma vajadustest. Vajadusel võta ühendust meie klienditeenindusega telefonil +372 600 2021.

Jätka lugemist

Raha pangakontole hetkega

HyBa CREDIT võimaldab sul taotleda krediidilimiiti kuni 10 000 € ulatuses. Intressi maksad vaid kasutatud summalt.

Haldustasud puuduvad!

Libero nibh at ultrices torquent litora dictum porta info switch@info.com

Getting started is easy

Start connecting your payment with Switch App.