Veriff muudab HyBa senisest turvalisemaks

BB Finance meeskonnal on hea meel teatada, et HyBa on tänu uuele koostööpartnerile senisest veelgi parem krediidiandja. Koostöö tuntud identifitseerimisteenuse pakkujaga Veriff loob meie klientidele võimaluse taotleda krediiti nüüd veelgi turvalisemalt.


Kliendi turvalisus on meile oluline

Peamine põhjus, miks pöördusime Veriff poole on järjest kasvav trend veebipettuste juhtumites. See mitte ei põhjusta tarbetuid raskusi isikutele, kes langesid pettuse ohrviks, vaid koormab ka teenusepakkujat ennast.

Kuna paljud pettusjuhtumid põhjustavad tagasivõtmatuid kaotusi ja suuri ebamugavusi, on veebipettuste vastu kaitsmine meie finantsstabiilsuse ja üldise maine seisukohast oluline.

Kindlasti soovime selle sammuga tõsta ka klientide üldist turvatunnet HyBa teenuste kasutamisel.

Kuidas Veriff toimib?

HyBa olemasolevatele klientidele Veriffi tulek muudatusi kaasa ei too. Veriffi isikusamasuse tuvastus tuleb läbida kõikidel uutel klientidel enne krediidi kasutusele võtmist.

Biomeetriline kontroll CREDIT laenutaotluses on paigutatud viimaseks etapiks ja verifitseerimine tuleb läbida ainult ühe korra.

Eduka Veriffi isikusamasuse tuvastamise soorituseks oleme kirja pannud samm-sammult kirjelduse. Lisaks juhendab Veriff Sind kogu protsessi vältel.

  1. Esmalt tuleks välja otsida oma ID-kaart, juhiluba, pass või elamisluba.
  2. Seejärel alusta Veriffiga isikusamasuse tuvastamist vajutades “alusta” nuppu.
  3. Kasutades arvutit on Sul võimalik valida, kas skaneerid QR koodi või sisestad oma telefoninumbri, kuhu saadetakse tuvastamiseks link.
  4. Kasutades nutitelefoni avaneb koheselt tuvastamise vaade ehk eelmist sammu ei ole vaja teostada.
  5. Seejärel tee oma valitud dokumendist pilt esiküljelt.
  6. Ja siis dokumendi tagaküljelt.
  7. Viimases sammus on vaja teha pilt enda näost (nn selfie).

Sellega on protsess lõppenud.

Kogu protsess kui dokument on valmis pandud võtab aega vähem kui 1 minut. Kui isiku tuvastamisel peaks esinema tehnilisi tõrkeid, siis palume võtta ühendust meie klienditeenindusega.

Miks just Veriff?

Esiteks suhtlus Veriff’iga oli algusest peale väga meeldiv. Veriff meeskond on olnud kiiresti reageeriv, tähelepanelik ja alati valmis käsitlema kõiki päringuid või muresid, mis meil liidestamise vältel tekkisid.

Lisaks pakkus Veriff sobivat integreerimisprotsessi, muutes meie jaoks nende lahenduse olemasolevatesse süsteemidesse võrdlemisi lihtsaks. Arusaadav ja selge dokumentatsioon säästis meie aega ja ressursse ning võimaldas teenuse kiirelt HyBa kasutajateni viia.

Mainimata ei saa jätta ka ettevõtte päritolu. Nimelt tegemist on tunnustatud Eesti ettevõttega.

Turvalisi finantstehinguid!

Jätka lugemist

Raha pangakontole hetkega!

HyBa CREDIT võimaldab sul taotleda krediidilimiiti kuni 4000 € ulatuses. Intressi maksad vaid kasutatud summalt

Haldustasud puuduvad!

Libero nibh at ultrices torquent litora dictum porta info switch@info.com

Getting started is easy

Start connecting your payment with Switch App.